PIKNIK KĘPA 2016 - A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

PIKNIK KĘPA 2016 - A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

 

A miało być tak pięknie, majowe słoneczko, rodzinki, dzieciaki, plener i zabawy ... No właśnie miało, bo pogoda zgotowała Nam psikusa i nasze plany niestety nie wyszły. Ale zajrzyjcie i zobaczcie co dla Was na ten dzień przygotowaliśmy ...

2

 

Zamieszczamy tylko kilka fotek, bo niestety nasza majówka ograniczyła się do potstawienia stoiska i ogrzewania się przy herbatce :( Oczywiście dopingowali nas i znajomi za co im bardzo dziękujemy.

 

7

 

No więc na stragania Kępy Marzeń czekały m.in. ręcznie robione świeczniki z trzech rodzajów pieńków: brzozowych, dębowych i sosnowych. Każdy świecznik dotępny był w komplecie z pięknie pachnacą świeczką.

 

swieczniki z pieńków

 

 

Dębowe świeczniki w kształcie kłody i podkeślonym olejem rysunkiem słojów ...

 

 6

 

 

Toczone świeczniki z jesionu ...

 

 8

 

 

Krążki/podkładki drewniane z brzony, dębu i akacji, idealne pod kubki :)

 

1

 

 

3

 

 

Malowane ozodoby, gąski, ptaszki, literki i konik na biegunach ...

 

4

 

kolaz

 

 

5

 

Jesionowy samochodzik i dębowe miski. 

 

DSC 0031

 

No i wieszak i ptaszkami :)

 

wieszak z ptaszkami

 

I co Wam się spodobało? Macie swoje typy? 

Staraliśmy się przygotować jak najwięcej i pokazać próbki naszych prac i projektów. Kilka naszych prac znalazło nowe domy :) , dostaliśmy też kilka indywidualnych zamówień, bo zawsze możemy zrobić coś na specjalne życzenie. 

 

Tak jak wspomnialiśmy frekfencja z powodu pogodny nie była za duża i wiele z przygotowanych prac nadal czeka na nowych właścicieli, więc jeśli coś Wam się spodobało i chcielibyście to kupić lub zamówić coś specjalnego (literki, napisy, dębowe świeczniki, itp. ) to piszcie w komentarzach lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kępa Marzeń może zagościć u Was w domku :) 

 

Do zobaczenia !!!

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!