JESIONOWA MISA OD SERCA

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

JESIONOWA MISA OD SERCA

 

Czy miska może być romantycznym prezentem? Może, pod warunkiem, że daje ją romantyczny majsterkowicz, prosto od serca :)

 

Z zasady nie lubię Walentynek, ponieważ uważam, że milość należy okazywać i pielęgnować każdego dnia! Miarą Naszych uczuć nie jest plastikowe serduszko kupione w supermarkecie, a prawdziwe gesty okazywane Naszej ukochanej osobie! Niemniej jednak nie ma nic złego w drobnym podarunku w tym dniu, najlepiej wykonanym własnoręcznie. Więc podobnie jak na Mikołajki (zobaczcie tutaj), postanowiłem wystrugać (a raczej wytoczyć:) coś z drewna, bo najlepszy prezent, oczywiście dla mnie, to ten od serca, a nie tylko z motywem serca...

Chciałem podarować Asi coś oryginalnego. Wytoczyłem więc moją pierwszą misę z drewna jesionu, który ma fantastyczny rysunek słojów, który potem podkreśliłem olejem...a Wy jak uważacie, czy taka misa może być romantyczym prezentem? :):):)

 

jesionowa misa (6)

 

 

jesionowa misa (2)

 

 

jesionowa misa (10)

  

 

jesionowa misa (4)

 

 

jesionowa misa (5)

 

 

jesionowa misa (11)

 

Zachęcam Was do obdarowywania Swoich ukochanych osób prezentami wykonanymi własnoręcznie!

 

P.s. Na marginesie dodam, że reakcja Asi była......oczekiwana :):):)

 

 


 

 

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!